Команда Запорізького академічного ліцею № 34 гідно представила наше місто на Всеукраїнському етапі шкільних ліг “Пліч-о-пліч” та увійшли до п’ятірки найкращих шкільних футбольних команд України.
Наші хлопці успішно подолали груповий етап змагань, а у 1/8 фіналу здобули впевнену перемогу та продовжили боротьку за кубок.
У чвертьфіналі на нас чекало надзвичайно напружене протистояння з командою Одеси. Основний час завершився бойовою нічією 2:2. Долю путівки до півфіналу вирішувала серія пенальті, де цього разу удача була на боці суперників.
Попри це, наші футболісти продемонстрували характер, згуртованість і справжню спортивну майстерність, довівши, що Запоріжжя має сильну та перспективну молодь!
Окрім спортивних змагань учні мали чудову можливість познайомитися зі столицею України. Наступні дні були присвячені екскурсіям визначними місцями Києва, які подарували безліч яскравих вражень та незабутніх спогадів!





