Вітаємо призерів І етапу міської літературної гри “Лабіринт”

28.11.25 відбувся І етап міської літературної гри “Лабіринт”. Вітаємо команду
дев’ятикласників ліцею, яка посіла 3 місце з-поміж 18 команд й одразу вийшла у фінал гри. Склад команди: Стещенко В. (9-В), Бела М. (9-В), Валяєва О. (9-В), Грищенко Є. (9-В), Повар К. (9-В), Пущич Д. (9-А), Скользнєв Я. (9-В). Тренери команди – Дяченко Т.А.
й Кияниця С.Ф.
Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *