З днем ліцею!

Сьогодні у закладі відбулося урочисте
святкування Дня ліцею та церемонія посвячення у ліцеїсти учнів 10-х класів. На вулиці – осіння погода, у залі – невимушена, святкова, радісна атмосфера. На свято зібралися ліцеїсти, учителі, батьки, завітали випускники закладу. Вшанували память тих, хто віддав життя за Україну, згадали тих, хто в полоні, пропав безвісті.

Представили чудові 10-і класи, яки дали Клятву ліцеїста, присягнули на вірність ліцейським ідеалам, своїм рідним, своїй Батьківщині. Класні керівники дали Клятву наставників. У залі лунали привітання від Колегії однодумців, випускниць ліцею,для гостей свята вітальну пісню виконали учителі на чолі з директоркою ліцею! Фішкою свята став запальний танок 11-х класів. Саме такі свята об’єднують, окриляють, дають впевненість у власних силах та нагадують, що РАЗОМ МИ – ОДНА СІМ’Я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *