
Вітаємо призерів І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:
Романова Д 7Б- ІІІ місце
Загородній А. 8-А – ІІ місце
Лобизов Д. 8В – ІІ місце
Грищенко Є. 9В -ІІІ місце
Пущич Д. 9А – ІІІ місце
Широков М 10А – І місце.
Бажаємо подальших успіхів та перемог!