У межах проєкту «Ми думаєм про Вас. Ми знаєм, що Ви є», який реалізує правозахисна організація «Егіда-Запоріжжя» за підтримки Програми «Партнерство за сильну Україну» (PFRU), вже відкрито громадську приймальню. Це простір, створений для всебічної підтримки родин зниклих безвісти за особливих обставин, звільнених з полону захисників і захисниць, а також сімей військовополонених та незаконно позбавлених волі цивільних осіб. У громадській приймальні фахівці організації надають юридичні консультації, професійну психологічну підтримку, всебічну допомогу в зборі та оформленні документів для подальшого звернення до державних установ. Фахівцями надаються наступні послуги: → юридичні консультації; → правовий супровід; → професійна психологічна допомога, індивідуальні консультації та групові зустрічі; → арттерапевтичні заняття; → допомога у зборі й оформленні усіх необхідних документів, для подальшого звернення до відповідних державних установ; → інформаційні сесії з найбільш актуальних питань законодавства.
Адреса офісу: вул. Металургів, 15. Графік роботи: 9:00-17:00; Простір розташований у самому центрі міста, в зручному та комфортному приміщенні, і найважливішою тут є глибока повага до кожної історії. Також, відкриті гарячі лінії для звернень 098-246-24-78 / 063-857-28-18
Вітаємо призерку ІІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Щасну Катерину 10-А – ІІІ місце Вчитель: Кузнецова Т.В.
Вітаємо переможців ХХVІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади “На Урок,” з українськоїмови та літератури: 10-А клас: Коваленко Максим-Диплом ІІІ ступеня, Бутков Олександр – Диплом ІІІ ступеня. 6-А клас: Сидоренко Еліна – Диплом І ступеня, Столяров Микола- Диплом ІІ ступеня, Стрюченко Єгор – Диплом ІІ ступеня, Анпілогова Сюзанна – Диплом ІІІ ступеня( уч. Кузнецова Т.В.). Бажаємо подальших успіхів!
Вітаємо призера міського конкурсу читців “Мова єднає” учня 6-А класу Гліба Булавіна з 2 місцем (уч. Кузнецова Т.В.). Бажаємо подальших успіхів і перемог!
Вітаємо призерів районного етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика: Нейченка В’ячеслава (6- Б) – II м. (уч. Тютюненко С.В.), Щасну Катерину (10-А) – ІІ м. (уч. Кузнецова Т.В.), Гаркавенко Катерину (10-Г) – ІІІ м. ( уч. Тютюненко С.В.). Бажаємо подальших успіхів!
Вітаємо призерів ІІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та їх вчителів: Широков М. 10А – І місце Щасна К. 10-А – ІІІ місце Рихлова А. 9-Г – ІІІ місце. Бажаємо подальших успіхів та перемог!
28.11.25 відбувся І етап міської літературної гри “Лабіринт”. Вітаємо команду дев’ятикласників ліцею, яка посіла 3 місце з-поміж 18 команд й одразу вийшла у фінал гри. Склад команди: Стещенко В. (9-В), Бела М. (9-В), Валяєва О. (9-В), Грищенко Є. (9-В), Повар К. (9-В), Пущич Д. (9-А), Скользнєв Я. (9-В). Тренери команди – Дяченко Т.А. й Кияниця С.Ф. Бажаємо подальших успіхів та перемог!
Сьогодні у закладі відбулося урочисте святкування Дня ліцею та церемонія посвячення у ліцеїсти учнів 10-х класів. На вулиці – осіння погода, у залі – невимушена, святкова, радісна атмосфера. На свято зібралися ліцеїсти, учителі, батьки, завітали випускники закладу. Вшанували память тих, хто віддав життя за Україну, згадали тих, хто в полоні, пропав безвісті.
Представили чудові 10-і класи, яки дали Клятву ліцеїста, присягнули на вірність ліцейським ідеалам, своїм рідним, своїй Батьківщині. Класні керівники дали Клятву наставників. У залі лунали привітання від Колегії однодумців, випускниць ліцею,для гостей свята вітальну пісню виконали учителі на чолі з директоркою ліцею! Фішкою свята став запальний танок 11-х класів. Саме такі свята об’єднують, окриляють, дають впевненість у власних силах та нагадують, що РАЗОМ МИ – ОДНА СІМ’Я!
Щиро ВІТАЄМО ученицю 9 класу Купрієнко Софію з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського бліц-конкурсу "Український орнамент Перемоги" – ІІ місце (керівник Масленікова О.П.). Бажаємо подальших творчих успіхів! Пишаємося!