До уваги громадськості!

У межах проєкту «Ми думаєм про Вас. Ми знаєм, що Ви є», який реалізує правозахисна організація «Егіда-Запоріжжя» за підтримки Програми «Партнерство за сильну Україну» (PFRU), вже відкрито громадську приймальню.
Це простір, створений для всебічної підтримки родин зниклих безвісти за особливих обставин, звільнених з полону захисників і захисниць, а також сімей військовополонених та незаконно позбавлених волі цивільних осіб. У громадській приймальні фахівці організації надають юридичні консультації, професійну психологічну підтримку, всебічну допомогу в зборі та оформленні документів для подальшого звернення до державних установ.
Фахівцями надаються наступні послуги:
→ юридичні консультації;
→ правовий супровід;
→ професійна психологічна допомога, індивідуальні консультації та групові зустрічі;
→ арттерапевтичні заняття;
→ допомога у зборі й оформленні усіх необхідних документів, для подальшого звернення до відповідних державних установ;
→ інформаційні сесії з найбільш актуальних питань законодавства.

Адреса офісу: вул. Металургів, 15.
Графік роботи: 9:00-17:00;
Простір розташований у самому центрі міста, в зручному та комфортному приміщенні, і найважливішою тут є глибока повага до кожної історії.
Також, відкриті гарячі лінії для звернень 098-246-24-78 / 063-857-28-18

Вітаємо призерку ІІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Вітаємо призерку ІІ обласного етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови та літератури
Щасну Катерину 10-А – ІІІ місце
Вчитель: Кузнецова Т.В.

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Вітаємо переможців ХХVІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади “На Урок,” з української мови та літератури

Вітаємо переможців ХХVІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади “На Урок,” з української мови
та літератури:
10-А клас: Коваленко Максим-Диплом ІІІ ступеня, Бутков Олександр – Диплом ІІІ ступеня.
6-А клас: Сидоренко Еліна – Диплом І ступеня, Столяров Микола- Диплом ІІ ступеня, Стрюченко Єгор – Диплом ІІ ступеня, Анпілогова Сюзанна – Диплом ІІІ ступеня( уч. Кузнецова Т.В.). Бажаємо подальших успіхів!

Вітаємо призерів VI Всеукраїнського відкритого марафону з української мови

Вітаємо призерів: Стещенко Варвару – 1м. (9-В) Белу Марію – 3м. (9-В), Грищенка Євгена – 3м. (9-В),
Мазуніну Єлизавету – 2м. (7-А) Романову Дарію – 2 м. (7-Б), Собакіну Цветану – 3 м. (7-А),
уч. Кияниця С.Ф. Марафон тривав 4 тижні, учасники виконували тестові завдання за тематичними
блоками. Сертифікати учасників мають учениці 9-В класу: Бейко О., Науменко А., Одуєва В. Сушко В.
( уч. Кияниця С.Ф.), Любовський Ілля (5-А), Гиря Анастасія, 5-Б клас ( уч.Ігнатова Н.С.),
які гідно подолали всі етапи. Молодці! Пишаємося!

Вітаємо призерів районного етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо призерів районного етапу XXVI
Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика:
Нейченка В’ячеслава (6- Б) – II м.
(уч. Тютюненко С.В.),
Щасну Катерину (10-А) – ІІ м.
(уч. Кузнецова Т.В.),
Гаркавенко Катерину (10-Г) – ІІІ м.
( уч. Тютюненко С.В.).
Бажаємо подальших успіхів!

Вітаємо призерів ІІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Вітаємо призерів ІІ обласного етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з біології та їх вчителів:
Широков М. 10А – І місце
Щасна К. 10-А – ІІІ місце
Рихлова А. 9-Г – ІІІ місце.

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Вітаємо призерів І етапу міської літературної гри “Лабіринт”

28.11.25 відбувся І етап міської літературної гри “Лабіринт”. Вітаємо команду
дев’ятикласників ліцею, яка посіла 3 місце з-поміж 18 команд й одразу вийшла у фінал гри. Склад команди: Стещенко В. (9-В), Бела М. (9-В), Валяєва О. (9-В), Грищенко Є. (9-В), Повар К. (9-В), Пущич Д. (9-А), Скользнєв Я. (9-В). Тренери команди – Дяченко Т.А.
й Кияниця С.Ф.
Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Вітаємо переможців XVI Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Вітаємо призерів районного етапу конкурсу,
який відбувся 22 листопада:
Мазуніну Єлизавету (7-А) – IIIм. (учитель –

Кияниця С.Ф.).
Щасну Катерину (10-А) – ІІм. (учитель –

Кузнецова Т.В.),
Куракову Анастасію (11-В) – ІІІм.

(учитель – Тютюненко С.В.).
Дякуємо, дівчата! Хай слово Великого Кобзаря

надихає вас на творчість.
Бажаємо подальших успіхів та перемог!

З днем ліцею!

Сьогодні у закладі відбулося урочисте
святкування Дня ліцею та церемонія посвячення у ліцеїсти учнів 10-х класів. На вулиці – осіння погода, у залі – невимушена, святкова, радісна атмосфера. На свято зібралися ліцеїсти, учителі, батьки, завітали випускники закладу. Вшанували память тих, хто віддав життя за Україну, згадали тих, хто в полоні, пропав безвісті.

Представили чудові 10-і класи, яки дали Клятву ліцеїста, присягнули на вірність ліцейським ідеалам, своїм рідним, своїй Батьківщині. Класні керівники дали Клятву наставників. У залі лунали привітання від Колегії однодумців, випускниць ліцею,для гостей свята вітальну пісню виконали учителі на чолі з директоркою ліцею! Фішкою свята став запальний танок 11-х класів. Саме такі свята об’єднують, окриляють, дають впевненість у власних силах та нагадують, що РАЗОМ МИ – ОДНА СІМ’Я!

Щиро ВІТАЄМО ученицю 9 класу Купрієнко Софію з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського бліц-конкурсу "Український орнамент Перемоги" – ІІ місце (керівник Масленікова О.П.). Бажаємо подальших творчих успіхів! Пишаємося!