

Вітаємо Софію Рибалку та Івана Міщенка з успішним завершенням яскравого проєкту!
Дякуємо Департамент освіти і науки Запорізької міської ради за надану запорізьким старшокласникам можливість розвинути свої лідерські навички!
Софіє та Іване, настає ваш час надихнути ліцейську спільноту на нові івенти, проєкти, активності!